Entegre Dünyası, Çemenardagül Elektronik firmasının tali bünyeu olarak 2015 yılında kurulmuşdolaşma. Çemenardagül Elektronik, 1977 yılında Beyti Çemen aracılığıyla kurulmuş ve uzun yıllar süresince elektronik kesimünde faaliyet göstermiştir. Entegre Dünyası, bu repertuvar ve tecrübeleri kullanarak, müşterilerine birhayli elektronik dahişen, bütünleşmiş dönem, mikrodenetleyici, sensör ve modül kadar ürünleri sunmaktadır.

Şirket, çağcıl bir plazada kâin 2000 metrekarelik bir kuruluş içre İstanbul’un Ümraniye ilçesinde faaliyet göstermektedir. Entegre Dünyası’nın kurucusu Oğulcan Çemendir, elektronik kesimündeki deneyimlerini kullanarak, müşterilerine en son teknolojileri ve yenilikleri sunmakta, ürünlerinin özelliklerini ve performansını baki olarak geliştirmektedir.

Müşteri memnuniyeti Entegre Dünyası yürekin berenarı önemlidir. Bu nedenle, tecrübeli ve bilirkişi bir jüpiter hizmetleri ekibi, müşterilere bir zamanlar ve dosdoğru özen katmak yürekin çaldatmaışmaktadır. Ayrıca, firma müşterilerine sunmuş olduğu satış sonrası hamil ve beceri servis hizmetleri ile bile öne çıkmaktadır.

Şirket, İstanbul’un Ümraniye ilçesinde Şerifali Mahallesi Kutup sokak no 52 adresinde faaliyet göstermektedir. Müşteriler, firma ile 444 75 31 numaralı telefondan evet da [email protected] adresinden iletişim kurabilirler.

Entegre Dünyası, müşterilerine nitelikli ürünler ve jüpiter odaklı özen anlayışı sunarak, elektronik kesimünde öncü firmalar arasında zemin almaktadır. Şirket, müşterilerinin ihtiyaçlarına elverişli çözümler sunmayı hedeflemekte ve jüpiter memnuniyetini en üst düzeyde tutmaktadır.

https://www.entegredunyasi.com.tr/