MedreseRadyo risale i nur hizmetlerine şiddet kesmeden devam ediyor.13 dilde radyo yapıtı ve türlü dillerde risale i nur videoteyp,vecize,podcast,radyo vb gereksinimlerinizı tamamen karşıtlayabilirsiniz. MedreseRadyo uygulaması İtalyanca,İspanyolca,Portekizce ve Kürtçe kabil bir çok dilde siz sevenleriyle risale i nur’u buluşturuyor. Risale i Nur Radyo olarakta görev veren MedreseRadyo şuan bir çok ülkede kullanımda ve play store, app store kabil tatbikat marketlerinde ücretsiz indirilebiliyor.

Hassaten internet sitesi üzerinden ilgili taksimmleri görüşme ederek ücretsiz şekilde görev alabileceğiniz bir çok özellikte bulunan. Latin Amerika, Avrupa, Asya kabil bir çok kıtada tatbikat üzerinden neşriyat yaratıcı tatbikat jurnal yüzlerce sayaç dinlenerek mahal yanünde İslamiyet’in henüz hızlı tanınmasına vasıta ediyor. Üstelik risale i nur seslendirmelerinin bir kısmı MedreseRadyo tarafından kuruluşlarak insanlara ulaştırılması savsaklama edilmiyor. Sizde memleket haricinde canlı yakın arkadaş ve çevrenize MedreseRadyo uygulamasını salık ederek onlara bu konuda yardımcı olabilirsiniz.

Hassaten MedreseRadyo YouTube üzerinden risale i nur ile ilgili videolar yayınlar yaparak memleket haricinde bir çok insanoğlunun İslamı teşhis noktasında bir köprü vazifesi kuruluşyor. Bilindiği üzere risale i nur bu çağın en ihtiyaca karşı veren Kuran ı Kerim tefsiri olarak ülkemizde adından epey söylenti ettiriyor. Eserin bu denli güçlü evetğu bilinmiş olduğu dâhilin tatbikat ve öteki dijital yollarla Risale i Nur şuan halihazırda milyonlara ulaşıyor.

Sizde risale i nur videoteyp indirmek veya koşmak isterseniz sağlam MedreseRadyo uygulaması ve internet sitesini görüşme etmeniz gerekir. Çünkü bu alanda adından çokça söylenti ettiren tatbikat sahiden görülmeye paha. İnternet sitesi tamamen taşınabilir uyuma mevla ve bir çok yabancı dilde görev verdiği dâhilin sizleri yormayacak ve istediğiniz an esere ulaşabileceksiniz. Doğrusu hali hazırda internet sitesi sabah akşam geliştirilmekte ve kullanıma henüz isabetli bir hale getirilmekte.

Bir örnekle size ünlü risale i nur çalışmalarının kalitesinden bahsetmek istiyorum. İtalyan curcunalı sanatçımız Max aynı zamanda İtalya’da temaşa eğitimi almış bir sanatçı. Seslendirdiği sesin kalitesi o denli iyiki MedreseRadyo uygulaması olarak beğenileri her seferinde alıyoruz. İspanyolca ünlü risale i nur’da ise gene bu şekilde en nitelikli seslendirmeler kullanılmakta ve İslamiyet yabancı ülkelerde en bol şekilde simgeleme edilmeye çalışılmaktadır.

çağ içerisinde MedreseRadyo uygulaması vesilesiyle binlerce kişioğlu hem yararlanma etmekte, hemde uygulamadan en bol şekilde faydalanmaktadır. Doğrusu tatbikat marketlerden baktığınız devran uygulamanın noktaının ve indirilme büyüklükının ne denli ali olduğunu görebilirsiniz. Buda kabul etmek oluyor ki MedreseRadyo uygulaması düzında sahiden kalburüstü bir iş çıayalp insanlara en bol şekilde görev vermeye odaklanmış bir uygulamadır.

Risale i Nur