OKX, kullanıcı deneyimi, varlık emniyetliği, mobil tatbikat ve canlı dayanak deneyimi olan en güvenilen kripto borsaları beyninde alan aldatmaır. Kullanıcı problemlerini çözmeye odaklı olarak faaliyetlerini sürdüren borsa, canlı dayanak sayfası üzerinden 7/24 kullanıcı problemlerini çözer. Yöntem başarımı açısından son derece hayır bir platform olan OKEX, bu özelliği sayesinde piyasanın oynak evetğu dönemlerde da herhangi bir donma yaşamaz. OKX güvenilen mi? sorusuna cevap olabilecek mobil uygulaması ile de kullanıcılarını destekleyen platform, güvenlik katmanları ile kullanıcılarını destekler. OKX’e kayıt olan kullanıcılar, sistemi tam olarak kullanabilmek midein kimlik doğrulaması üretmek zorundadır. AML politikalarına için devinim fail borsa, çalışma gösterdiği ülkelerin seçimına yaraşıklı şekilde devinim paha. OKX kripto borsası güvenilen bir borsadır. Çoklu lisan desteği sunması sayesinde birmebzul ülkeden yatırımcının rahatlıkla kullanabilmesi, platformun güvenilen bir düz bulunduğunu gösterir. Tarafsız kripto nakit borsaları derecelendirme platformu cer.live OKX değerlendirme raporlarında A güvenlik sertifikasına mevla, penetrasyon testi, fonların hunıtlanması ve yanlış ödülü kategorilerinde sükselı bir kişi olarak değerlendirilir.

OKX Türkiye’de Legal mı? OKEx (OKX), küresel ölçekte çalışma gösteren bir kripto nakit borsasıdır. Faaliyette evetğu bütün ülkelerde ülkelerin seçimına yaraşıklı şekilde devinim etmektedir. Türkiye’de de çok skorda kullanıcısı kâin borsa, kullanıcılarının tam olarak işlem yapabilmeleri midein kimlik doğrulaması şenseı koymaktadır. KYC doğrulaması yapmayan kullanıcılar, günlük çteşrinievvel limiti ve nakit yatırma kısıtlaması ile karşı mukabilya kalmaktadır. OKEx’e Kimlik Bilgilerini Vermek Emniyetli mi? Kimlik doğrulaması, sayısal birmebzul uygulamada istenen bir şeydir. Bankalarda, Forex piyasalarında ve güvenilen kripto nakit borsalarında bu şense aranmaktadır. KYC doğrulaması istenmesinin çizgi nedeni; toprak nakit aklama ve yıldırıü akçalanmış etme suçları ile uğraş etmek ve kullanıcı varlıklarını güvence şeşna temizlemek amacıyladır. OKX Kimlik Bilgilerini Paylaşır mı? Kimlik detayları yani zatî veriler, OKEx aracılığıyla özel olarak saklanmaktadır. Üçüncü şahıslarla paylaşılması durumu sözcük konusu değildir. Fakat müddeiumumilik kararı ile incelenmeye aldatmaınması gereken kişilerin detayları, OKEx aracılığıyla yalnızca ilgili birimlerle paylaşılabilmektedir.

Bitcoin’in öncülük etmiş olduğu kripto paralar, 2009 yılından beri genel ağ teknolojisinin bekâretçi bir uygulaması olarak önemli bir tahaccüm tabaka ettiler. Hasetmüzde, cihan çapında onlarca ülkede milyonlarca Bitcoin ve öbür sayısal varlık kullanıcısı bulunmaktadır. Temelde yatan Bitcoin çıkışlı blok zinciri teknolojisi topluma çok şanlı katkı elde etmiştır. Çok skorda ünlü kişi Bitcoin’in internetin icadı ile aynı önemde bulunduğunu düşünmektedir. Aynı kişilerin şanlı bir kısmı Bitcoin ve temelindeki blok zinciri teknolojisinin “para genel ağ”inin temelini oluşturduğunu ve kürevi para sistemini yeni baştan yapım etme potansiyeline mevla bulunduğunu düşünmektedir.

OKX olarak blok zinciri teknolojisinin, kurum-satım işlemlerindeki engelleri ortadan kaldıracağına, verimliliği arttıracağına ve kürevi ekonomi üzerinde önemli bir etkiye mevla olacağına imanıyoruz. İnovasyonlarımızı sürdürmek, alıcı deneyimi düzında kendimizi yükseltmek ve dünyayı değiştirecek şeyler mirarmak midein çaldatmaışıyoruz.

Teknolojilerimiz
Asayiş hep önceliğimizdir. OKX, GSLB’yi, dağıtılmış sunucu kümelerini ve daha birmebzul vürutmiş teknolojiyi kullanarak; web arayüzü ve mobil tatbikat eliyle sayısal varlık işlemleri midein emniyetli, istikrarlı ve güvenilen bir düzlem katkısızlar. üste, sektördeki en hayır aldatma-sat deneyimini takdim etmek midein müşterilerimizin ihtiyaç ve önerilerine için ürünler yaratıyor ve vüruttiriyoruz.

okx kayıt