OKX, kullanıcı deneyimi, varlık emniyetliği, taşınabilir aplikasyon ve canlı dayanak deneyimi olan en sağlıklı kripto borsaları ortada bucak alır. Kullanıcı problemlerini çözmeye odaklı olarak faaliyetlerini sürdüren borsa, canlı dayanak sayfası üzerinden 7/24 kullanıcı problemlerini çözer. Tertibat başarımı açısından son radde yeğin bir platform olan OKEX, bu özelliği sebebiyle piyasanın etkin evetğu dönemlerde da herhangi bir donma yaşamaz. OKX sağlıklı mi? sorusuna yanıt olabilecek taşınabilir uygulaması ile de kullanıcılarını destekleyen platform, asayiş katmanları ile kullanıcılarını destekler. OKX’e eşya olan kullanıcılar, sistemi tam olarak kullanabilmek sinein kimlik doğrulaması kılmak zorundadır. AML politikalarına nazaran aksiyon fail borsa, canlılık gösterdiği ülkelerin seçimına yönlü şekilde aksiyon eder. OKX kripto borsası sağlıklı bir borsadır. Çoklu lisan desteği sunması sebebiyle birgani ülkeden yatırımcının kolaylıkla kullanabilmesi, platformun sağlıklı bir alan bulunduğunu gösterir. Tarafsız kripto kredi borsaları derecelendirme platformu cer.live OKX istimara raporlarında A asayiş sertifikasına ehil, penetrasyon testi, fonların hunıtlanması ve sakatlık ödülü kategorilerinde sükselı bir insan olarak değerlendirilir.

OKX Türkiye’de Meşru mı? OKEx (OKX), global ölçekte canlılık gösteren bir kripto kredi borsasıdır. Faaliyette evetğu tüm ülkelerde ülkelerin seçimına yönlü şekilde aksiyon etmektedir. Türkiye’de de çok skorda kullanıcısı kâin borsa, kullanıcılarının tam olarak muamelat yapabilmeleri sinein kimlik doğrulaması şenseı koymaktadır. KYC doğrulaması yapmayan kullanıcılar, jurnal çilk teşrin limiti ve kredi yatırma kısıtlaması ile karşı mukabilya kalmaktadır. OKEx’e Kimlik Bilgilerini Yöneltmek Sağlıklı mi? Kimlik doğrulaması, dijital birgani uygulamada istenen bir şeydir. Bankalarda, Forex piyasalarında ve sağlıklı kripto kredi borsalarında bu şense aranmaktadır. KYC doğrulaması istenmesinin esas sebebi; uğursuz kredi aklama ve terörü akçalanmış etme taksiratı ile savaşım kılmak ve kullanıcı varlıklarını güvence şeşna ahzetmek amacıyladır. OKX Kimlik Bilgilerini Paylaşır mı? Kimlik detayları şu demek oluyor ki ferdî veriler, OKEx aracılığıyla özel olarak saklanmaktadır. Üçüncü şilenmeıslarla paylaşılması durumu lügat konusu değildir. Ancak savcılık kararı ile incelenmeye alınması gereken kişilerin detayları, OKEx aracılığıyla sadece müteallik birimlerle paylaşılabilmektedir.

Bitcoin’in öncülük etmiş olduğu kripto paralar, 2009 yılından beri internet teknolojisinin teceddütçi bir uygulaması olarak önemli bir büyüme tabaka ettiler. Günümüzde, dünya çapında onlarca ülkede milyonlarca Bitcoin ve özge dijital varlık kullanıcısı bulunmaktadır. Temelde yatan Bitcoin çışitalı blok zinciri teknolojisi topluma çok yetişkin katkı sağlamıştır. Çok skorda ünlü özlük Bitcoin’in internetin icadı ile aynı önemde bulunduğunu düşünmektedir. Aynı kişilerin yetişkin bir kısmı Bitcoin ve temelindeki blok zinciri teknolojisinin “finans internet”inin temelini oluşturduğunu ve global finans sistemini yine yapım etme potansiyeline ehil bulunduğunu düşünmektedir.

OKX olarak blok zinciri teknolojisinin, kurum-satım alışverişlemlerindeki engelleri ortadan kaldıracağına, verimliliği arttıracağına ve global iktisat üzerinde önemli bir etkiye ehil olacağına imanıyoruz. İnovasyonlarımızı temdit etmek, müşteri deneyimi alanında kendimizi yükseltmek ve dünyayı değalışveriştirecek şeyler temelarmak sinein çalışıyoruz.

Teknolojilerimiz
Emniyet hep önceliğimizdir. OKX, GSLB’yi, dağıtılmış anonsör kümelerini ve daha birgani gelişmiş teknolojiyi kullanarak; web arayüzü ve taşınabilir aplikasyon yoluyla dijital varlık alışverişlemleri sinein emniyetli, istikrarlı ve sağlıklı bir zemin katkısızlar. Ayrıca, sektördeki en yeğin al-sat deneyimini çıkarmak sinein müşterilerimizin ihtiyaç ve önerilerine nazaran ürünler yaratıyor ve geliştiriyoruz.

okex kayıt