Üçbaşlangıçak Kültür, kültür makineleri sektörünün önde gelen üreticilerinden biridir ve
Basma Serpme Makineleri, Ot Tahsil Tırmıkları, Traktör Kayırıcı Yükleyicileri, Tesviye Kürekleri, Yeygi Karma Makineleri, Helezonlar ve
Konveyor Izole bant makineleri için ürettiği üstün birinci sınıf çözümleriyle tanılamanır.

Tarım Makinaları

Kültür makinaları ve ekipmanları çiftçilere, tüketicilerin isteklerine ve ihtiyaçlarına yakışır olarak üretim yapmalarına yardımcı olur. Mütenasip maşa ve ekipman olmadan çiftçiler, ihtiyaç olan yerinde gıda üretimi, giyecek ve barınma düzlemını katkısızlayamaz. Yüzlerce sene önce bütün insanlar ilkel kültür halletmeye başlangıçladı ancak hasetmüzde toplumun yalnızca çok küçük bir kısmı(gelişmiş ülkelerde) toplumun bütününün ihtiyacını önlayacak zirai üretimle meşguliyetmaktadır. Araba ve ekipmanlar buna imkan tanılamamaktadır. Türkiye, kültür ve kültür makinelerinin üretiminde önemli bir yere sahiptir. Küsurat istek ve kültür sektörünün anbean çeşitlenmesi, kültür makinelerine olan ihtiyacın da artmasına münasebet olmuştur. Uygulayım bilimi ile yan yana gelişen kültür makineleri, kültür aletleri, otomatik ve yardımcı kültür makineleri gibi ekipmanlar kültür sanayisini canlandırarak kesiksizlığını sürdürmesinde önemli avantajlar sağlamıştır. Kültür makineleri, kullanılan amaca ve alana nazaran değişiklıklar göstermektedir. Kültürı kolaylaştıranbu makineler sayesinde üretim kolaylaşırken, ülke ekonomisi de önemli ölçüde rahatlamaktadır. Hatta yalnızca kültür sektörü değil, ülkenin ihracat hacmi de anbean artmaktadır.

Üçbaşlangıçak Kültür , 2016 senesinde kurulmuş olup, kurulduğu günden bu yana Konya’daki 2000 m2’lik modern üretim tesisinde geniş ürün yelpazesi, vasıflı iş gücü ve mualla üretim kapasitesi eşliğinde yerli üretim gücüyle müşterilerine en eksiksiz hizmeti sunmaktadır. 20’nin üzerinde çhileışanı ile canlı ve ferlü âdem evladı deposuna ehil olan Üçbaşlangıçak Kültür, tasarımdan Ar-Ge’ye, üretimden satış ve satış sonrası hizmetlere denli bütün çözümlerini kendi bünyesinde bulundurmaktadır. İlk günden bugüne 10.000 adedi güzeşte araba üretimi ile 15 ’i fazla ülkeye ihracat gerçekleştiren ve Türkiye ekonomisine ilhak fehamet sağlayan Üçbaşlangıçak Kültür; iri Ar-Ge çhileışmalarının ışığında, sonra teknolojiyle standartlarını sürekli yükseltmektedir. Mütemadi ilerleme ve sıfır yanlışlık üretim sistemi, Üçbaşlangıçak Kültür ürünlerinin hem dar içinde hem de dar haricinde güvenilerek kullanılmasının başlangıçlıca nedenidir. Üçbaşlangıçak Kültür, birinci sınıf ve dayanıklı ürünler üreterek kendini bulunmuş olduğu bütün sektörlerde hunıtlamıştır.

Üçbaşlangıçak Kültür olarak önemli ürünlerimizden bir tanesi de “Basma Serpme Makinalarıdır”. Basma serpme makinası gübrelerin yakışır ve istikrarlı bir şekilde dağıtımını katkısızlar.
Gübreyi yerinde ve çın bir şekilde toprağa serpebilen Basma Serpme Makinası ile gereksiz basma tasarrufı yapmadan, elinizdeki gübreyi ürünlerinize tam ve mümbit bir şekilde dağıtabilirsiniz. Basma Serpme Makinaları sayesinde toprak üzerinde henüz azca efor harcama ederek çok henüz katkısızlıklı işlem yapabilirsiniz. Bu sayede toprağın gereksiz olarak sıkışmasını da önlemiş olursunuz. Toprağınız Basma Serpme Makinası sayesinde çok henüz katkısızlıklı kalır ve toprağınızdan henüz aşkın sonuç ve zerzevat elde etmenize yardımcı olur.
Basma serpme makinası ile gübrenin toprağa serilmesi ve homojen bir şekilde dağıtılması için kullanılan miktarların katkısızlıklı bir şekilde ayarlanması katkısızlanır.
Gübreler tohumların çimlenmesi ve olgunlaşarak normalinden henüz mümbit bir şekilde yetişmesini katkısızlamaktadır.
Özellikle de toprağın ve bitkilerin en cesim ihtiyaçları olan azık maddelerini katkısızlamaktadır.
Sonuç olarak gübreler hem toprağın yapısının iyileştirilmesine katkı katkısızlarken hem de bitkilerde gelişimin hızlandırılmasını katkısızlamaktadır.
Toprağa ve bitkiye bu denli katkı sağlayan gübrelerin tasarrufı dair çok önemli ve uyanıklık edilmesi gereken bir unsur bulunmaktadır.
Bu unsur gübrenin homojen bir şekilde dağıtılmasıdır. Basma Serpme Makinası sayesinde gübreyi toprağa henüz homojen dağıtarak henüz mümbit meallar elde edebilirsiniz.

Üçbaşlangıçak Kültür olarak bir gayrı ürünümüz olan Traktör Kayırıcı Yükleyiciler ile malzemeyi yere itmeden bir yerden diğerine duymak mümkündür. Bir yükleyici, istiflenmiş malzemeyi döşeme seviyesinden duymak ve muntazır bir damperli kamyona evet da çıplak bir trap haksına görevlendirmek için geniş olarak kullanılır. Kayırıcı yükleyici ile yan yana bir malzemeyi yere itmeden duymak mümkündür. Kayırıcı yükleyiciler umumiyetle istiflenmiş olan bir malzemeyi döşeme seviyesinden duymak için kullanılmaktadır. Damperli bir kamyona yahut trap haksı gibi alanlara görevlendirmek için yeğleme edilmektedir. Çift çeker 20 ila 200 HP arasındaki traktörlere geçerli eğin yükleyiciler, tak-çıkar kolaylığı gibi sebeplerden ötürü yeğleme edilebilir. Traktöre çıkarılabilir bir bağlantı parçbeyı üzerinden monte edilmekle bu arada yükleyici kovası değmaslahattirilebilir ve birşu denli ağababaşmanla da enliletilebilir. Asıl dahişenler umumiyetle hidrolik dahişenlerdir. Traktörün kendi motoru hem hidroliği hem de şanzımanı çhileıştırmaktadır. Kepçe kolları ve kova da devinme ettirilir. Teleskopik portörlara nazaran oranla az maliyetleri ve çok uygunlükleri de eğin yükleyicileri cezbeden durumlar arasındadır.
Traktör eğin yükleyiciler için yeğleme edilebilecek birşu denli üretici ve satıcı firma bulunmaktadır.
Satın kurum gerçekleştirirken üretici firmaların yeğleme edilmesi hem fiyat hem de kalite olarak üstünlük katkısızlayabilir.
Üreticilerden satın bazen üründe özelleştirme imkanı da sunmaktadır.
Kültür makineleri sektörünün önde gelen üreticilerinden Üçbaşlangıçak Kültür’ın eğin yükleyici modellerini genel ağ sitemizden inceleyerek fen sahibi olabilirsiniz.

Ot Tahsil Tırmığı biçilmiş sap, yonca, ot, çkocaoğlanr ve benzeri ağızotu bitkilerinin tahsil ve balyalama maslahatlemlerinin kolaylaştırılması amacı ile, otların yayılması, çevrilmesi, toplanması ve namlu yapılması maslahatlemlerini sağlayan bir makinedir. Üçbaşlangıçak Kültür olarak Ot Tahsil Tırmıkları da kültür makinalarımız beyninde bulunmaktadır. Ot Tahsil Tırmıklarımız , 4’lü Pimli ve Flanşlı Ot Tahsil Tırmığı , 5’li Pimli ve Flanşlı Ot Tahsil Tırmığı , 8’li Fenerlı Ot Tahsil Tırmığı , 10’lu Fenerlı Ot Tahsil Tırmığı , 8’li Çekilir Ot Tahsil Tırmığı , 10’lu Tekerli Çekilir Ot Tahsil Tırmığı olarak 6 asıl gruba ayrılır.

Yeygi kompozit makinası, besi hayvancılığı yahut benzin hayvancılığı fail çiftçiler ve üreticilerin hayvanları beslemelik sırasında iş gaileünü azaltacak bir makinadır.
Efsanevi beslenmesi sırasında uyanıklık etmesi gereken noktalar bulunmaktadır. İlk olarak hayvan beslemesine uyanıklık edilmediği saat hayvanın benzinü ve etinden randıman hileınamayacağını belirtelim.
Bundan dolayı hayvan besiciliği fail çiftçiler ve üreticiler ilk adım olarak beslemelik sırasında hayvanlara verilecek olan buğday, yulaf, arpa, mıgiz vb. yiyecekleri birbiri ile karıştırmasını katkısızlamalıdır.
Bu şekilde hayvan alması gereken bütün gıdaları yekta seferde alabilir ve henüz eksiksiz beslenebilir. Yeygi karmanın yapılması hayvanın tüketmesi gereken bütün gıdaları bir araya getirerek henüz eksiksiz beslenmesine böylelikle henüz aşkın randıman almanızı katkısızlar. Fenerlı Tip ve Çekilir Tip ile yan yana Yeygi Karma Makinaları da Üçbaşlangıçak Kültür olarak ürün yelpazemizde mevcuttur.

Üçbaşlangıçak Kültür olarak emlama makinalarımızdaki kalitemiz de her ürünümüz de başüstüneğu gibi en üst kur kaliteyi ve kullanışı hedeflemiştir.
4 gruba ayrılan İlaçlama Makinalarımız sırasıyla Asılır Tip (ölçünlü) , Asılır Tip (Hidrolik) , Asılır Tip Turbo Atomizer ve Çekilir Tip Turbo Atomizerdir.

Ülkemizin geleceği ve coğrafi yapısı kibar ve mümbit bir zirai üretim için cesim avantajlar sunarken jeopolitik konumu da dünya kültürı için önemli bir köprü maslahatlevi görmektedir.
Zirai üretim değeriyle dünyada ilk on ülke arasındaki konumuyla Ülkemizin henüz eksiksiz durumlara gelmesi için zirai ihracat noktasında Üçbaşlangıçak Kültür olarak bütün çhileışanlarımızın yardımsıyla yan yana
Üçbaşlangıçak Kültür kalitesiyle ve ürünleri ile ülkemize katkı vermeye devam edeceğiz.

Tarım Makinaları ve de devamı için: https://ucbasaktarim.com/